Click for more products.
Nie znaleziono

CeMBe Centrum Materiałów Budowlanych Arnold Kryściak

ul. Gorzowska 7
65-127 Zielona Góra
CENTRALA:
tel. +48 (68) 320 33 00
fax +48 (68) 888 01 80
cembe@cembe.com.pl
DRZWI

Paweł Suchecki tel. 784 956 055 pawel.suchecki@cembe.com.pl

OKNA DACHOWE:

Agata Krasnowska tel. 570 387 469 krasnowska@cembe.com.pl
Paweł Mielniczuk tel. 784 956 076  mielniczuk@cembe.com.pl

BRAMY, OGRODZENIA ORAZ OKNA PIONOWE:

Krzysztof Stachowicz tel. 570 387 889 stachowicz@cembe.com.pl

CHEMIA BUDOWLANA:

Joanna Drewniak tel. 732 671 751 drewniak@cembe.com.pl
Agnieszka Głuchowska tel. 784 956 071 gluchowska@cembe.com.pl

USŁUGI MONTAŻOWE:

Kornelia Masłowska tel. 570 383 068 kornelia@cembe.com.pl
Łukasz Samel tel. 605 894 232 samel@cembe.com.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

PÓŁNOC
Jacek Andrasiak tel. 601 565 013 andrasiak@cembe.com.pl
POŁUDNIE
Grażyna Bień tel. 784 956 080 bien@cembe.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ:

ZOBOWIĄZANIA
Anna Skorzec tel. 531 481 519  skorzec@cembe.com.pl
KADRY:
Teresa Białas tel. 601 781 049  bialas@cembe.com.pl

Menu

QR code

Załóż konto i dodawaj ulubione produkty

Sign in